Darmowy webinar o biogazie z Lechem Ciurzyńskim już 12.10.2023!

02.10.2023r.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o biogazie? Czym jest biogaz? Jak i gdzie można zbudować biogazowanie? Czy mamy się czego obawiać? Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do rejestracji na darmowy webinar, który poprawadzi Lech Ciurzyński. Webinar pozwoli na aktualizację wiedzy na temat najnowszych trendów, technologii i innowacji w dziedzinie produkcji i wykorzystania biogazu. Branża ta dynamicznie się rozwija, dlatego ważne jest by być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami.

Webinar odbędzie 12.10.2023, o godzinie 10:00. Link do rejestracji: https://doekogroup.clickmeeting.com/webinar-biogaz

 

📄Szczegółowa agenda webinaru:

 

  1. Odnawialne źródła energii – jak odnawia się energia?

– ustawa o OZE,

– definicje źródeł,

– charakterystyka miksu energetycznego,

– wymogi klimatyczne

  1. Biogaz – czym to pachnie?

– jak wygląda instalacja biogazu?

– jakie substraty możemy stosować?

– co otrzymujemy z biogazowni?

  1. Dobre praktyki – jak i gdzie można zbudować biogazownię?

– przykłady rozwiązań rolniczych i komunalnych

– film z biogazowni z narracją.

  1. Klastry energetyczne – jak zbiogazować samorząd?

– odpady komunalne,

– rola regulacyjna samorządu

  1. Q&A

 

 

👤Lech Ciurzyński – Project manager w Botres Polska / Innotech Biogaz. Z rynkiem biogazu związany od 15 lat. Uczestniczył w pracach zespołu doradców Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi przy tworzeniu Programu Rozwoju Biogazowni Rolniczych w Polsce. Współautor audytów, projektów i opracowań z zakresu biogazu, w tym patentu na wykorzystanie materiałów celulozowych w biogazie. Członek zespołów wykonawczych projektów i audytów biogazowych. Obecnie członek zespołu Botres Polska/Innotech biogaz.

 

 

Dlaczego warto wziąć udział?

Webinar prowadzony jest przez eksperta z branży biogazowej, Lecha Ciurzyńskiego, który podzieli się swoim doświadczeniem – to świetna okazja do zdobycia praktycznej wiedzy. Dowiesz się, jakie są zastosowania biogazu, zarówno w kontekście produkcji energii, jak i zastosowań w rolnictwie czy ochronie środowiska. To wiedza przydatna dla osób planujących inwestycje lub pracujących w obszarze OZE. Webinar oferuje możliwość zadawania pytań na żywo – uzyskasz konkretną odpowiedź na nurtujące cię kwestie i zdobędziesz dodatkowe informacje. Możesz wymieniać się doświadczeniem, poznać nowych ludzi i być może znaleźć potencjalnych partnerów biznesowych. Webinar jest dostępny online, co oznacza, że możesz uczestniczyć w nim z dowolnego miejsca na świecie. To wygodna forma nauki, szczególnie dla osób o ograniczonym czasie. To doskonała okazja do rozwijania się zawodowo i osobistego zaangażowania w tematy związane z odnawialnymi źródłami energii.

 

 

Jak wziąć udział?

Aby dołączyć do naszego webinaru, prosimy o rejestrację na https://doekogroup.clickmeeting.com/webinar-biogaz. Po rejestracji otrzymasz potwierdzenie z linkiem dostępowym do wydarzenia. Webinar jest całkowicie darmowy.